Farmasi Hakkında

FARMASİ DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ

İstikrarı, tecrübeyi ve emeği uzun yıllara sığdırdıysanız, başarı tesadüf değildir.  Temel ilklerle başlayıp, ilklerle süren başarı hikâyesinin ana temelleri, yarım asır önce atıldı. Bu hikayenin baş kahramanı Dr. Cevdet Tuna’ydı.  Kozmetik ve Sağlık alanına 1950 yılında giriş yapan Tuna Ailesi, o günlerden itibaren günümüze dek insana, mutluluğa, geleceğe ve kaliteye yönelik yatırımlarına devam etmiştir.

Farmasi Ailesi, İstanbul’da, doğanın yeşili korumayı başardığı nadir yerlerden biri olan Ömerli’de, 40,000m2’lik alana yayılan komplike üretim tesislerin de, yüksek teknolojiyi kullanarak ürettiği 2,000’nin üzerinde ürünü, dünyadaki tüketicilere ulaştırıyor. Entegre tesislere sahip olan Farmasi, öz kaynaklarıyla büyümeye devam eden, Türkiye’nin en güçlü firmaların dandır.

Her türlü ihtiyaca ve zevke yönelik zengin ürün çeşitliliği, makyaj malzemelerinden parfüme, cilt bakımından ağız bakımına, şampuandan ıslak mendile kadar uzanmaktadır. Sağlık ile ilgili
ürünler Dr.C.Tuna markası altında yer almaktadır.

Farmasi markalı ürünler,  Farmasi laboratuvarlarında, insan sağlığını koruyan, en yüksek kalite standartlarına uygun olacak şekilde üretilmektedir. Bağımsız uluslararası firmalar tarafından verilen sertifikalar formüllerimizin güvenilirliğini tescil etmektedir.

Dünya genelinde 120’iaşkın ülkede, 50.000’den fazla satış noktasında 350 milyondan fazla tüketiciyle buluşan Farmasi başarısını perçinlemeliydi. Kaliteli ürünler kullanmak dışında, Farmasi tüketicilerine kazanç sağlayacak bir yol olmalıydı. Şu an ki Yönetim Kurulu başkanı ve Tuna ailesinin ikinci kuşak temsilcisi Hakan Ömer Tuna 2010 yılında Türkiye’de “doğrudan satış kanalı” sektörüne giriş yapmaya karar verdi.

Hedeflerini ve hayallerini gerçekleştirmek isteyen insanlara ciddi iş fırsatları sunan Farmasi, doğrudan satış sektöründe de önemli başarılara imza atarak kazandırmaya ve büyümeye devam ediyor. 2015 yılı itibariyle Türkiye’de 200,000 danışmana ulaşan organizasyon, önümüzdeki 5 yıl içinde 1.000.000 kişiye ulaşmayı hedeflemektedir.

Doğrudan Satış Organizasyonuna Türkiye ile başlayıp, sırasıyla Ukrayna, Bosna, Fas, ülkeleri eklenmiştir. Doğrudan satış yapan ülkelere yatırım sürmektedir, bugün itibariyle 15 olan ülke sayısına, yakın zamanda güçlü ülkeler eklenmeye devam edecektir.

Farmasi dünyadaki trendleri izleyerek, hızlı ve etkin ürün yaratma becerisiyle, sürekli olarak yenilediği ve arttırdığı ürünleriyle, Tuna Ailesi’nin 3.kuşağının rüzgarını da arkasına alarak, hedeflerine doğru, emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Farmasi 123 Ülkede Var Olmanın Gururunu Yaşıyoruz…

1950 yılında Dr Cevdet Tuna tarafından Tan Sağlık Hizmetleri olarak sağlık sektörüne ilaç, ham madde, üretim ve ithalat amacı ile kurulan firmamız, 1985 yılında Kozmetik alanındaki ihtiyaç ve talepler doğrultusunda Alize Kozmetik olarak ikinci şirketini kurdu. Sağlık sektöründeki bilgi, birikim ve tecrübesi ile Kişisel Bakım Ürünleri ve Parfüm Pazarında kısa sürede başarı sağladı ve 1995 yılında Bebek Bakım ürünleri üretmeye başladı. 2003 yılında stratejik bir karar ile Tan Sağlık Hizmetleri ve Alize Kozmetik birleşti ve bugünkü adı olan Tanalize Kozmetik A.Ş adını aldı.

Dünya’da Her 200 Kişiden 1’i Farmasi Ürünlerini Kullanıyor…

123 ülkeye ihracat yapan ve kozmetik sektöründe ihracat şampiyonu olan Tanalize kozmetik, ürünlerini “FARMASİ” markası adı altında Dünyada 350 milyon kişiye ulaştırıyor.

Farmasi 5 Ayrı Fabrikası İle Entegre Bir Kozmetik Üretim Tesisidir…

Farmasi Kozmetik Ömerlideki 40.000m2 lik kendi tesislerinde günlük bin ton üretim kapasitesi ile Kozmetik ürünleri üretmektedir. Farmasi Kozmetiği rakiplerinden ayıran en büyük özellik ise Kişisel Bakım, Islak Mendil, Makyaj ürünleri, Plastik ambalaj üretimi, Tüp üretimi ve dolumu yapabilen 5 ayrı fabrikanın aynı tesis içinde bulunması yani entegre bir tesis olmasıdır.

2000 Çeşit Kozmetik Ürünü…

Farmasi Kozmetik ürünleri Dünyada 123 ülkede kullanıldığı için ürün gamını oluştururken Dünya trendlerini takip eder ve bu doğrultuda ihtiyaç ve taleplere yönelik ürünler geliştirir. 2000’den fazla ürün gamının olmasının en büyük nedenlerinden biride budur. Çok çeşitli ürünlerin bulunması hem bölgesel ihtiyaca yöneliktir, hemde ülkelere özel trend ayrılıklarının sebebidir. Farmasi Kozmetik Cilt bakımından, Makyaj ürünlerine, El ayak bakımından, Islak mendile, Temizlik ürünlerinden, Diş Macununa kadar 2000 den fazla ürünleri ile Dünyada 350 milyon kişiye ulaşmaktadır.

Günlük Bir Ton Üretim Kapasitesi İle Private Label Üretimi…

Farmasi Kozmetik, günde bin ton üretim kapasitesi ile Private Label ürünlerde üretmektedir. Kişisel bakım, Makyaj, Islak mendil, Temizlik ürünleri, Diş Macunu ve Tüp üretimi kategorisinde 64 yılın tecrübe ve deneyiminin ürünü olarak, 5 ayrı fabrikası bulunan üretim tesislerinde özel markalı ürünler (Private Label) kapsamında Zincir Market ve Mağazalar ile farklı sektörlerden özel üretim yaptırmak isteyen firmalar için etkin ve verimli Private Label çözümleri sunmaktadır.

Farmasi’nin Türkiye’de ve Dünya’da Satış Stratejisi Doğrudan Pazarlama

Her zaman Dünyada iyi ve kaliteli ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciyle buluşturmayı hedefleyen Farmasi Kozmetik yine bu felsefe ile Dünya genelinde Türkiye, Ukrayna ve Amerika başta olmak üzere 8 ülkede satış stratejisini “Doğrudan pazarlama” olarak belirledi. “Ürünlerimizi Kullan, Tavsiye et, Kazan!” mantığı ile bugün Dünyada 350 Bin Farmasi Satış danışmanı ailemizin bir üyesidir.

Farmasi Network Satış Ağı

Türkiye, Ukrayna, Bosna, Makedonya, KKTC, Azerbaycan, Fas, Mauritius, Gürcistan, Sırbistan, Karadağ

Kalite Politikası

Faaliyet gösterdiğimiz kozmetik alanında piyasada lider olmak hedefi doğrultusunda, Müşterilerimizin istediği özellikte ve sürede, kaliteli ürün üretmeyi, Üretim sırasında oluşabilecek hata ve fire oranlarını minimize ederek daha etkin bir üretim gerçekleştirmeyi, Pazarın değişen ve gelişen koşullarına cevap verebilecek nitelikte ürün çeşitliliğini arttırmayı, Çalışanlarımızın eğitimine ve önerilerine önem vermeyi, Firmamız bünyesinde çalışma koşullarına verdiğimiz önemin sürekliliğini sağlamayı, Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve bu beklentilerin üzerine çıkmayı,Kalite yönetim sisteminin şartlarına uymayı ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt ediyoruz.

Türkiye’den Tüm Dünyaya..